Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Bydgoszcz Berlin Beat: MAGRO

7 czerwca > 22:30

wstęp wolny

Wydarzeniem kończącym nasz dzień w Rytmie Rapu na 17. Międzynarodowym Festiwalu Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION, swoistym afterparty po piątkowych koncertach plenerowych na Placu Teatralnym będzie występ berlińskiego perkusisty i producenta Magro w Music Cafe Szpulka.

DRUMS FUSION 2024 Bydgoszcz Berlin Beat: MAGRO
Data: 7 czerwca 2024 (piątek)
Godzina: 22.30
Miejsce: Music Cafe Szpulka (MCK Bydgoszcz)
WSTĘP WOLNY!

W swojej muzyce tworzy niezwykłą fuzję akustycznego jazzu i produkowanego Hip-Hopu/RnB. Jego projekt łączy wiele jego muzycznych wpływów, takich jak Herbie Hancock, J Dilla i Chris Dave.

Po tym, jak jego pierwszy album „Trippin” został wydany w 2021 roku i został nagrodzony German Jazz Prize (za „Debiutancki Album Roku”), Magro wydał swój kolejny krążek „II”. Na płycie wystąpili między innymi wschodząca piosenkarka RnB Leona Berlin i nowojorski wirtuoz fortepianu BIGYUKI.

Przez lata Magro współpracował z wieloma artystami jako perkusista i producent, w tym Wayne Snow, Kurt Rosenwinkel, The Rolling Stones Project i Stimulus. Ponadto był producentem wielu albumów i singli Leony Berlin – w tym „Wrong Lane (featuring Snoop Dogg)”, „Change” i „Leona Berlin”.

Trasy koncertowe i występy na międzynarodowych festiwalach, takich jak Jazzahead, Tremplin Jazz Avignon, Women in Music Festival Zambia i Havana World Music Festival wypromowały jego twórczość na całym świecie.

Na nowym albumie Magro „II” spotykają się pozornie przeciwstawne światy – przestrzenne jazzowe z hip-hopowymi bitami, nagrania na żywo mieszają się z abstrakcyjnymi syntezatorowymi produkcjami. Dla Magro album jest „emocjonalną migawką” tego, jak „muzyka z jazzowym podejściem” brzmi dla niego teraz.

Szczegóły

Data:
7 czerwca
Godzina:
22:30
Koszt:
wstęp wolny
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/982985116554478

Organizator

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy
Phone
+48 52 325 55 40
Email
df@mck-bydgoszcz.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Music Cafe Szpulka
Marcinkowskiego 12-14
Bydgoszcz, Poland
Phone
523255540
Shopping Basket