DF_slider_961x393_FLC_.jpg

DF_slider_961x393_MISKIEWICZOWIE_.jpg

DF_slider_961x393_YASMIN_.jpg

DF_slider_961x393_ZOHAR FRESCO_.jpg

DF_slider_961x393_dzien inkluzywnosci_.jpg

DF_slider_961x393_forum perkusyjne_.jpg

DF_slider_961x393_ostromecko_.jpg

DF_slider_961x393_partnerzy.jpg

AKTUALNOŚCI

kwi 14, 2023

RYTM RAPU - poznajcie pełny lineup!


Fun Lovin’ Criminals & Sklejam Słowa ( Fisz, Bisz, Łona, Natalia Grosiak , Radek Łukasiewicz oraz gość specjalny: Renata Przemyk)

 

 

Tegoroczną edycję Międzynarodowego Festiwalu Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION otworzy nowojorskie, gwiazdorskie trio FUN LOVIN’ CRIMINALS. Grają szaloną mieszankę bluesa, jazzu, soulu, hip-hopu i rock’n’rolla. Na scenie zarażają energią i z klasą oraz muzycznym wyczuciem sięgają po filmowe motywy ze znakomitego amerykańskiego kina.

Zespół pojawił się na nowojorskiej scenie muzycznej w 1996 roku wraz z wydaniem debiutanckiego albumu „Come Find Yourself”, który szybko pokrył się platyną - ich debiutancki singiel „Scooby Snacks”, wykorzystujący sample z klasycznych filmów Tarantino gościł 17 tygodni na liście Billboard, szybko osiągając status złotej płyty w USA. Na koncie mają sześć albumów studyjnych, dwa z coverami, jeden potrójny koncertowy oraz kilka składanek największych przebojów, do których należą „Loco”, „Love Unlimited” oraz „King of New York”. Po długiej przerwie od ostatniego krążka, FLC wypuścili EP-kę „The Roosevelt Sessions”, z którą w listopadzie ub. r. ruszyli w trasę po Stanach Zjednoczonych. Nowymi kawałkami, zapowiadającymi tegoroczny album studyjny, przenoszą fanów do nostalgicznego Nowego Jorku z charakterystyczną dla siebie polityczną satyrą.

 

Fun Lovin' Criminals wystąpią w składzie:

Brian Fast Leiser

Frank Benbini

Naim Cortazzi

 

Nowojorskie trio nie będzie jedynym składem, który zagości tego dnia na scenie. W polskiej części koncertu staną na niej prelegenci i uczestnicy warsztatów Sklejam Słowa. Na scenie pojawią się:

Fisz

Bisz

Łona

Natalia Grosiak

Radek Łukasiewicz

oraz gość specjalny: Renata Przemyk

 

Limitowana pula biletów w cenie 125 zł dostępna do 30 kwietnia.

Szukajcie na: bilety24.pl oraz w kasie MCK

POWRÓT

KONTAKT


ul. Marcinkowskiego 12-14,
85-055 Bydgoszcz

df@mck-bydgoszcz.pl

52 325 55 40